Support

About Services

Offers and Services Agreements

Our package services available purchase on installment via credit card.

 

Special offers validaty of rates 10 (Ten Days) period time.

 

Special offers and Package services lead times changeable due to variety of contents.

Everyone who has ratified the contract is deemed to have accepted.

Sunduğumuz Paketler ve Teklifler tam olarak nedir?

Sunduğumuz hizmetleri 2 ayrı şekilde belirliyoruz, önceden tanımlı temel bileşenler içeren paketlerimizi satın alabilirsiniz,ya da size özel teklif isteyebilirsiniz. Paketlerde önceden tanımlı belirtilen temel özellikleri sunarız.

 

Örneğin web sitesi paketi Anasayfa tasarımı, Hakkımızda sekmesi, Ürünlerin ya da Hizmetlerin olduğu galeri sekmesi ve İletişim sekmesi gibi temel firma website mimarisi üzerinedir, eğer ihtiyaçlarınız için eklemek istediğiniz özellikler varsa örneğin rezervasyon özelliği, mail üyelik hizmeti verebilen web sitesi, online ödeme entegrasyonları gibi ek özellikli web siteleri için özel teklif istemeniz durumunda size uygun çözümler sunarız.

 

Başka bir örnekte normalde paket olarak sunduğumuz Sosyal Medya Yönetimi Hizmetinde haftalık 2 adet içerik üretimi ve paylaşımı (post), Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedn sayfa hesaplarının yönetimi (oluşturulan içerikler her platform için aynı olacak şekilde paylaşım yapılır) dini günler ve resmi bayramlar için özel içerik oluşturma (post) gibi hizmetleri temel paket olarak tanımlıyoruz, özel teklif isteyerek aldığınız hizmeti genişletebilirsiniz, örneğin; Sosyal medya paylaşımları haftada 4 adet olması, özel günler için içerikler için Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedn için ayrı ayrı içerikler oluşturulması), takipçilere belirli periyotlarla destek verilmesi, takipçilerin sorularının cevaplanması (azami özen göstererek), takipçi ile ilişkilerin geliştirilmesi hikayeler/ stories paylaşımları (post), strateji geliştirme ve raporlama hizmetlerimiz, firmanızın özel kampanyaları için içerikler gibi kişiselleştrilmiş sipariş formu ile bize ulaştıracağınız açıklamalara dayanarak çözümler sunabiliriz.

 

Firmamızın verdiği teklifler üzerine size göndereceğimiz sözleşme formunu imzalayıp, tarafımıza ulaştırmanızla birlikte tasarım süreci başlar, tasarım için gereken süre, işin kapsamı ve tahmini teslim tarihi gibi gerekli bilgiler size detaylı olarak iletilecektir.

 

Sözleşme iki taraf için de hukuki teminat sağlar, sözleşmelerde müzakere sağlanmasının ardından (süreçte bize değişmesini talep ettiğiniz maddeleri iletmeniz durumunda firmamız tarafından değerlendirmeye alınabilir.) "Şemsitebrizi Mah. Şerafettin Cad. Hekimoğlu İş Mer. Kat:4 No:410 Karatay / Konya" adresine gönderebilirsiniz.

Sözleşme imza tarihinden itibaren 3(üç) iş günü içerisinde, sözleşmedeki toplam tutarın %50'si sözleşmede belirtilen banka hesabına yatırılır.

Sözleşmeden doğacak ihtilaflarda Konya Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.